CO
introduction

Overview

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله :

پس از کلیک کردن بر روی دکمه ثبت نام و وارد کردن نام و ادرس ایمیل خود ، ایمیلی از طرف conf. organizer (CO) برای شما ارسال می شود. با کلیک بر روی Active Account به صفحه زیر منتقل می شوید : می توانید زبان مورد نظر خود را از منوی بالای صفحه انتخاب کنید (این راهنما مطابق سایت با زبان انگلیسی تدوین شده است) در قسمت اول باید اطلاعات کاربری و اطلاعات تماس خود را وارد کنید

با پایین امدن در صفحه ، اطلاعات شخصی مربوطه را پر کنید

در قسمت بعد اطلاعات تحصیلی و دانشگاهی خود را وارد کنید و سپس برای تکمیل ثبت نام بر روی گزینه ی register کلیک کنید

پس از تکمیل ثبت نام ، می توانید نسبت به ارسال مقاله اقدام نمایید. برای این کار ابتدا از منوی فراخوان مقالات کنفرانس مورد نظر را انتخاب و بر روی گزینه ی Enter to Conference کلیک کنید.

با انتخاب کنفرانس، اطلاعات مربوط به کنفرانس برای شما نمایش داده می شود. با کلیک بر روی Submit Here می توانید مقاله ی خود را برای شرکت در کنفرانس ثبت کنید.

با وارد شدن به صفحه ثبت مقاله ، با کلیک بر روی Submit New Paper وارد صفحه ثبت مقاله جدید می شوید.

برای ثبت مقاله ، اطلاعات مربوط به مقاله را مطابق تصویر زیر وارد کنید. توجه داشته باشید که انتخاب روش پیشنهادی ارائه مقاله ایجاد کننده ی الزام برای برگزار کنندگان کنفرانس نیست و تصمیم نهایی بر عهده ی داوران و دبیران کنفرانس می باشد.

در قسمت مربوط به اطلاعات مقاله ، لازم است لیست مراجع مقاله را وارد کنید. دقت کنید حداقل سه مورد از مراجع باید ذکر شوند. همچنین می توانید تعدادی از نکات برجسته ی مقاله را نیز در قسمت مربوطه وارد کنید

در قسمت بعد لازم است نقش خود در مقاله را مشخص کنید. برای اضافه کردن نویسنده به لیست نویسندگان مقاله می توانید بر روی گزینه ی Add New Author کلیک کنید. دقت کنید که حداقل یکی از نویسندگان باید به عنوان شرکت کننده در کنفرانس معرفی شود.(انتخاب این گزینه ها، هزینه های بر عهده ی هر شخص را مشخص می کند. از طرفی نقش هر نویسنده در کنفرانس قابل ویرایش توسط نویسنده ی مسئول خواهد بود)

برای افزودن نویسنده لازم است اطلاعات خواسته شده مربوط به نویسنده را در قسمت های مشخص شده وارد نمایید

پس از تکمیل اطلاعات مقاله ، برای ثبت آن بر روی گزینه ی Save یا ذخیره کلیک کنید. با اتمام ثبت مقاله ، به صفحه ی مقالات ثبت شده ی خود وارد می شوید. در این صفحه برای مقاله ی شما یک کد مقاله صادر می شود که باید آن را برای ادامه ی کار نزد خود نگه دارید. همچنین امکان انجام ویرایش در اطلاعات را تا زمانی که وضعیت مقاله در حالت Editable یا قابل ویرایش است خواهید داشت.


Top